سخن مدیر عامل


بی شک ارتقای مجموعه ی یک سازمان وهماهنگ سازی ساختار سازمانی شرکت ها در دنیای صنعتی امروز یکی از چالش انگیزترین موارد روبروی شرکت ها می باشد و این مهم امکان پذیر نمی باشد مگر با خلق الگوهای مدرن مدیریتی، اقتصادی، فرهنگی.
خداوند را شاکریم و خرسند از آنکه نام شرکت سوخت رسانی و خدمات فرودگاهی اوج پس از گذشت نزدیک به دو دهه فعالیت مستمر و شبانه روزی به عنوان بزرگترین و موفق ترین و تنها شرکت خصوصی در زمینه سوخت گیری هواپیمایی در صنعت نفت جلوه می کند که علاوه بر دستاوردهای کیفیتی زمینه اشتغال حدود 200 نفر را فراهم نموده ایم .
بدیهی است حفظ ره آوردهای گذشته و هم چنین هم سویی با تحولات دنیای مدرن نیازمند نگرشی تمام عیار به جنبه های مدیریت استراتژیک، دانش محور نمودن خدمات مهندسی و ساخت ، توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقا ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. امید است با بهره گیری از کوله بار تجربه این شرکت از یک سو و سه دهه تجربه اجــرایی اینجانب در زمینه های مدیریت، نظارت و اجرای پروژه های صنعت نفت و گاز بتواند گامی مهم در راستای اعتلای اهداف عالیه ی شرکت اوج  بردارد.
ما در تلاش هستیم تا با ایجاد سازمانی پویا و استفاده از نیروی انسانی متخصص درون شرکتی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های متخصصین کشور، همچنین استفاده از مشاورین مجرب این رویه پیشرفت و رضایت را ادامه دهیم.
ما اعتقاد داریم دستیابی به هر موفقیت باید نقطه آغازین موفقیت‌های بعدی باشد تا سازمان به رشد و بلوغ دست یابد و تسهیم دانش را لازمه ارتقاء سطح دانش شرکت و همچنین جوامع پیرامونی می‌دانیم؛ لذا به عنوان شرکتی از خانواده بزرگ گروه شرکت های سرمایه گذاری صنعت نفت، در سدد هستیم تا ضمن ادامه همکاری با مجموعه های مرتبط از جمله شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، روند روبه افزایش ارائه سوخت با کیفیت عالی را به شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی گسترش دهیم.
ما افتخار داریم بگوییم در افزایش بهره‌وری و رضایت‌مندی مشتریان نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت. رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود؛ زیرا معتقدیم پیشرفت در کنار یکدیگر و با یکدیگر، موجب هم افزایی و خلق ارزش بیشتر برای همه ذینفعان می‌گردد.
امید است با برنامه ریزی مدون و با تکیه بر مهارت توان نیروهای متخصص و انسجام در امور اجرایی و پیشتیبانی به این مهم دست یابیم